|

Okna Siedlce

|

Drzwi Siedlce

|

oknaidrzwi.siedlce.pl

Okna i drzwi Siedlce
Okna Siedlce

Jesteś w:

Strona główna Bramy garażowe Wiśniowski Segmentowe
Segmentowe

funkcjonalna brama garażowa segmentowaFunkcjonalne
Swobodne parkowanie samochodu na krótkim podjeździe możliwe jest dzięki pionowemuprowadzeniu płaszcza bramy. To ważna zaleta zwłaszcza, gdy wjazd do garażu znajduje się np. przy ruchliwej ulicy.
ciepła brama garażowa segmentowaCiepłe
Najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewniają stalowe panele o grubości 40 [mm] ocieplone pianką oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie. Współczynnik przenikania ciepła dla bramy segmentowej UniPro kształtuje się na poziomie Uk = 1,0 W/m2 x K.
komfortowa brama garażowa segmentowaKomfortowe
Wygodną obsługę w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia wyposażenie bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem. Niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. Bramę otworzysz jednym palcem. Klik - i jesteś w środku!
bezpieczna brama garażowa segmentowaBezpieczne
Doskonałą ochronę użytkowania gwarantuje panel z zabezpieczeniem kształtowym, możesz swobodnie przesuwać dłoń po płaszczu bramy nawet w miejscu łączenia paneli.Sprężyny równoważące ciężar płaszcza umieszczone są w bezpiecznym miejscu - wysoko, ponad otworem wjazdowym. Wszystkie bramy ze sprężynami skrętnymi posiadają w standardzie zabezpieczenia w przypadku pęknięcia sprężyn, bramy ze sprężynami naciągowymi można dodatkowo wyposażyć w zabezpieczenia w przypadku pęknięcia linki.
kompletna brama garażowa segmentowaW komplecie z drzwiami
Efektownym rozwiązaniem jest zastosowanie bramy garażowej w komplecie z drzwiami wejściowymi. Brama i drzwi mają taki sam wzór i kolor - zamontowane obok siebie tworzą harmonijną całość.
Oszczędzasz miejsce
Teraz masz więcej miejsca w garażu. Bramę ze sprężynami skrętnymi można zamontować nawet do nadproża o wysokości 10 cm. Zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować tak, jak chcesz.
Oszczędzasz siły
Bez zbędnego wysiłku, lekko, wygodnie możesz otworzyć i zamknąć bramę ręcznie. Jej płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz.
Zyskujesz dodatkowe możliwości
W bramie ze sprężynami skrętnymi można zastosować drzwi przejściowe. To wygodne rozwiązanie umożliwiające komunikację, bez konieczności otwierania całej bramy.
Dbasz o zacisze własnego domu
Wyjeżdżając wcześnie rano do pracy nie obudzisz domowników odgłosami otwierającej się bramy. Dzięki sprężynom skrętnym praca bramy jest niemal bezszelestna.
I o to chodzi !

 

Czujesz się bezpiecznie
Sprężyny skrętne są pewnym i niezawodnym mechanizmem w bramie, wyposażonym dodatkowo w zabezpieczenie przed niekontrolowanym opadnięciem płaszcza. To 100 % pewności w każdej sytuacji.
BezpieczeństwoZnak CE na bramie garażowej segmentowej UniPro oznacza, że spełnia ona wymagania nowej normy europejskiej EN 13241 - 1.
brama garażowa segmentowa

Nie musisz się zastanawiać, nie musisz sprawdzać - dajemy gwarancję bezpieczeństwa.

panele bramy garażowej segmentowej
Specjalnie wyprofilowane panele(od wewnątrz i z zewnątrz) uniemożliwiają przytrzaśnięcie palców w miejscu ich łączenia, jak również w miejscach montażu zawiasów i drzwi przejściowych

brama garażowa segmentowa
Zamknięta budowa
prowadnicy zabezpiecza
przed włożeniem dłoni

wyłącznik przeciążeniowy
Wyłącznik przeciążeniowyzapewnia zatrzymanie bramy i jej powrót do pozycji otwartej, jeżeli skrzydło podczas zamykania trafi na opór

fotokomórki bram segmentowych
Fotokomórki zapewniajązatrzymanie bramy i jej
powrót do pozycji otwartej, jeżeli w świetle przejazdu pojawi się przeszkoda

zabezpieczenie bramy segmentowej
Zabezpieczenie przed
opadnięciem skrzydła bramy w przypadku pęknięcia
sprężyny skrętnej

zabezpieczenie bramy segmentowej
Zabezpieczenie przed opadnięciem skrzydła w przypadku uszkodzenia
liny podtrzymującej

prowadnice bramy segmentowej
Specjalnie
wyprofilowane
prowadnice
uniemożliwiają
wypadnięcie rolek
jezdnych prowadzących skrzydło bramy

Wzory i kolory


Bez przetłoczeńbiały RAL 9016


brązowy RAL 8014


złoty dąb


mahoń


orzech


 

Przetłoczenia kasetonowe


biały RAL 9016


brązowy RAL 8014


złoty dąb


mahoń


orzech

 

Przetłoczenia poziome


biały RAL 9016


brązowy RAL 8014

 

Przetłoczenia wysokie


złoty dąb


orzech

 

Z przeszkleniami - przykłady


Typ A

Typ A

Typ A

Typ A

Motyw W4

Motyw W3

Typ D

Typ B

Panel aluminiowy
przeszklony


Każdy inny kolor z palety RAL dostępny jest na specjalne zamówienie (nie dotyczy kolorów z efektem refleksyjnym oraz metalicznym).
Kolor wewnętrznej strony płaszcza bram segmentowych - zawsze biały RAL 9016. Wszystkie bramy malowane są lakierem z efektem półmatowym.

UWAGA:
  • Zróżnicowane techniki produkcji oraz pigmentacji lakierów i farb nie wykluczają wystąpienia różnic kolorystycznych w stosunku do oryginalnego skalownika RAL 840-HR (połysk jedwabisty) i RAL 841-GL (połysk wysoki). Również kolory oraz stopnie połysku zaprezentowane w materiałach informacyjnych i reklamowych firmy WIŚNIOWSKI (w tym na stronach internetowych) nie powinny być traktowane zobowiązująco, a jedynie poglądowo.
  • Nie zaleca się malowania bram na kolory ciemne - ich zastosowanie w bramach zamontowanych od nasłonecznionej strony powoduje nagrzanie się segmentów, co w efekcie może prowadzić do ich odkształcenia.
 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 oknaidrzwi.siedlce.pl.

| Okna Siedlce | Drzwi Siedlce | Rolety Siedlce |
| Okna PCV Siedlce | Okna drewniane Siedlce | Okna aluminiowe Siedlce |