|

Okna Siedlce

|

Drzwi Siedlce

|

oknaidrzwi.siedlce.pl

Okna i drzwi Siedlce
Okna Siedlce

Jesteś w:

Strona główna Drzwi Wewnętrzne Porta
Porta
 

Fabryka drzwi Porta KMI Poland powstała w 1992 roku w Bolszewie malowniczo położonej miejscowości pod Wejherowem, 20 km od Trójmiasta. Jest częścią grupy kapitałowej Komfort S.A. Dzięki sprawnemu zarządzaniu i stałym inwestycjom Porta w krótkim czasie stała się znaczącym producentem drzwi na rynku europejskim. 

Od chwili założenia Porta realizuje szereg zamierzeń, z których pierwszym było uczestniczenie w przeobrażeniu wyglądu polskich mieszkań i kształtowanie nowych nawyków estetycznych zgodnych z światowymi tendencjami.

Temu celowi posłużyło rozwinięcie oferty drzwi wewnętrznych wykonanych z płyt tłoczonych, o interesującym wzornictwie i różnorodności kolorystycznej. Drzwi te produkowane są we wszystkich wymiarach używanych w budownictwie.

Wysokie walory estetyczne drzwi Porta - są efektem wysokiej jakości produkcji drzwi, ciekawego wzornictwa oraz specjalnej technologii okleinowania brzegów, a uszczelka ościeżnicy podnosi ich funkcjonalność poprzez gwarancję cichej pracy i szczelności.

Wraz z dynamicznym rozwojem, firma poszerzyła asortyment produkowanych przez siebie wyrobów o drzwi wewnętrzne płaskie, lakierowane i laminowane, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.

Firma Porta wprowadza na polski rynek wiele nowatorskich rozwiązań. Do takich należy ościeżnica regulowana Porta-System opasująca mur, która zmieniła technologię wykończenia pomieszczeń. Porta jest również pierwszym na polskim rynku producentem kompletnych systemów drzwiowych dla budynków użyteczności publicznej, które spełniają różnorodne wymogi budowlane, w tym tak specjalistyczne, jak norma izolacyjności akustycznej czy odporności ogniowej. Pomimo tych różnic poszczególne rodzaje drzwi danego systemu są jednolite pod względem wyglądu zewnętrznego i nie różnią się od innych drzwi w pomieszczeniu. Powstanie nowych fabryk zaowocowało wprowadzeniem wielu nowych produktów na rynek. Są to ościeżnice metalowe, w tym ościeżnice metalowe regulowane oraz bogata oferta drzwi drewnianych produkowanych w Suwałkach w tym nowość -drzwi wejściowe dębowe Gdynia.

Z roku na rok nasza produkcja wzrasta. Obecnie jej wielkość w skali miesiąca wynosi ponad 85 000 szt. skrzydeł i 50 000 szt. ościeżnic.

Stały rozwój firma PORTA zawdzięcza ludziom. Załogę przedsiębiorstwa stanowi łącznie w 5 fabrykach okolo 1800 osób. Są to wykwalifikowani pracownicy: stolarze, specjaliści obsługi maszyn, kadra technologiczna, projektanci oraz kadra menedżerska.

Tajemnicą znakomitej jakości wyrobów jest nowoczesna i zautomatyzowana technologia produkcji oraz wysoko wykwalifikowani pracownicy. 

Rozwój firmy to również stałe inwestycje w nowoczesne hale fabryczne, które spełniają najsurowsze wymogi bhp i przeciwpożarowe. Wysoka próba wyrobów jest także efektem użytych surowców i akcesoriów.

Do produkcji używane jest wysokogatunkowe drewno a wszystkie użyte materiały kupowane są u renomowanych producentów światowych.

Nowoczesna technologia to również dbałość o ochronę środowiska naturalnego. Do wyrobów stosowane są wyłącznie przyjazne środowisku surowce, a nowoczesna spalarnia odpadów produkcyjnych zapewnia całkowicie zapotrzebowanie na energię cieplną fabryki. Rokrocznie zmniejszamy emisję szkodliwych substancji, dążąc do całkowitej ich eliminacji.  

 

Kliknij tutaj aby pobrać najnowszy katalog produktów:

 

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą bezpośrednio na stronie Producenta: 

www.porta.com.pl

 

 

 
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 oknaidrzwi.siedlce.pl.

| Okna Siedlce | Drzwi Siedlce | Rolety Siedlce |
| Okna PCV Siedlce | Okna drewniane Siedlce | Okna aluminiowe Siedlce |